رفتن به محتوای اصلی
x
 
 • نشست دانشجویان دکتری تخصصی با مدیر و معاون گروه

  در روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ جلسه ای با حضور مدیر و معاون محترم گروه و دانشجویان PhD به منظور بررسی مسائل آموزشی و پژوهشی تشکیل و نتیجه به اعضاء محترم هیات علمی و نیز مسئولین محترم دانشکده منعکس گردید.

 • هفته جهانی آگاه سازی داروهای آنتی میکروبیال (28 آبان تا 4 آذرماه)

  18 تا 24 نوامبر هر سال تحت عنوان هفته جهانی آگاه‌ سازی داروهای آنتی میکروبیال نامگذاری شده است. هفته جهانی آگاهی ضد میکروبی (WAAW) با هدف افزایش آگاهی از مقاومت جهانی ضد میکروبی و تشویق بهترین شیوه ها در بین عموم مردم، کارکنان بهداشتی و سیاست گذاران برای جلوگیری از ظهور و گسترش بیشتر عفونت های مقاوم به دارو است. 

 • جلسه دفاع

  جلسه  دفاع خانم فاطمه استاجی دانشجوی دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی ورودی 1393 با عنوان " بررسی توزیع اپشتاین-بار ویروس و هلیکوباکتر پیلوری در افراد مبتلا به آدنوکارسینومای معده، آتروفی و متاپلازی روده ایی و گاستریت و اثر سینرژیسم آنها در سرطانزایی با بررسی متیلاسیون ژن SHP1" با راهنمایی خانم دکتر شراره مقیم و آقای دکتر بهرام نصر اصفهانی در روز چهارشنبه مورخ 1401/8/25 ساعت 10 در تالار هشت گوش برگزار گردید.

 • ژورنال کلاب

  جلسه ژورنال کلاب گروه در روز چهارشنبه 1401/08/18ساعت 11 با ارائه آقای سعید جاودان  دانشجوی دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی در کلاس 21 برگزار می گردد.