رفتن به محتوای اصلی
x
 • جشن روز پزشک

     به پاسداشت روز پزشک و تجلیل و قدردانی از زحمات پزشکان محترم با حضور اساتید ، پیشکسوتان و دستیاران گروه چشم پزشکی از ساعت هفت و نیم روز دوشنبه مورخ 1401/5/31 مراسم جشنی در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی فیض برگزار شد . در این جلسه سخنرانان به نقش و جایگاه پزشکی در جامعه پرداخته و به برگزیده گان لوح یادبود اهدا گردید .

 • برگزاری جلسه شورای عمومی گروه چشم

  در روز پنجشنبه مورخ 1401/5/27 از ساعت 8 صبح جلسه شورای عمومی گروه با بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل آموزشی ، پزوهشی ، امور هیات علمی و طرح و بررسی مکاتبات تشکیل گردید .

 • برگزاری برنامه آموزشی " تفسیر نتایج تصویربرداری ترکیبی قرنیه با دستگاه Sirius و Peramis "

      برنامه آموزشی " تفسیر نتایج تصویربرداری ترکیبی قرنیه با دستگاه Sirius و  Peramis " با امتیاز آموزش مداوم از ساعت 8  الی 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/5/27 با حضور اعضای محترم هیئت علمی گروه ، دستیاران و متخصصین چشم پزشکی شهر اصفهان در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی فیض برگزار شد.

 • جلسه شورای آموزشی گروه چشم پزشکی

  در روز شنبه مورخ 1401/5/1  از ساعت 8 صبح جلسه شورای آموزشی گروه چشم با حضور اعضا و رئیس محترم بیمارستان در محل دفتر گروه تشکیل و پیرامون امور آموزشی دستیاران و دانشجویان پزشکی و خصوصا نحوه آزمون ارتقای دستیاران بحث و تبادل نظر گردید .