رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری جشن روز علوم آزمایشگاهی

  معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده به همت دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی در تاریخ 25اردیبهشت ماه در محل تالار حکمی جشنی به مناسبت بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی برگزار نمود. در این مراسم که با حضور بیش از 70نفر از دانشجویان این رشته برگزار گردید معاونین دانشجویی فرهنگی و اداری مالی دانشکده ، مدیر گروه علوم آزمایشگاهی و جمعی از اساتید این گروه حضور داشتند.

 • برگزاری هشتمین دوره‌ی شوراي مشاورين جوان دانشکده‌ی پزشکی

  نشست عمومی اعضاي اصلی هشتمین دوره‌ی شوراي مشاورين جوان دانشکده‌ی پزشکی در تاریخ ۱۵ اسفندماه با حضور آقای دکتر حشمت معاون آموزش پزشكي عمومي ، خانم دکتر مقیم معاون دانشجویی فرهنگی و آقای دکتر صفاییان مشاور این معاونت  در محل تالار ادیب برگزار گردید.

 • فراخوان انتخاب دانشجویان برتر جایزه البرز1401

  به اطلاع می رساند ، بنیاد فرهنگی البرز از سال 1342 شمسی با هدف کمک به اشاعه فرهنگ کشور و تجلیل از مقام علمی دانشمندان و پژوهندگان برتر ایرانی و تشویق دانشجویان برگزیده و با استعداد ایرانی همه ساله برگزار می گردد. دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی می توانند با مراجعه به سایت جایزه البرز به نشانی www.alborzprize.ir نسبت به دریافت و مطالعه دستورالعمل جایزه البرز 1401 مبادرت ورزند و در صورت واجد شرایط بودن ، از تاریخ اول بهمن سال جاری در سامانه جایزه البرز ثبت نام نمایند .مهلت ثبت نام و ارسال مدارک حداکثر تا تاریخ 1400/12/15 می باشد.

 • تمدید مهلت ثبت نام اولیه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری تا 14دی ماه

   ثبت نام و بارگزاری مستندات در سامانه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری تاپایان روز سه شنبه 14دی ماه تمدید گردید.