رفتن به محتوای اصلی
x
  • پوستر
  • بیست و چهارمین جلسه کمیته علمی آزمون

    بیست و چهارمین جلسه کمیته علمی آزمون با بررسی سه آزمون چهار گزینه ایی کارآموزی بیماریهای گوش، حلق و بینی، بیوشیمی دیسیپلین دانشجویان بین الملل و روان شناسی سلامت در تاریخ 7/5/1402 با حضور اعضای محترم کمیته در دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی برگزار و در مورد آنالیز کمی، کیفی و علمی سه آزمون ذکر شده بحث و تبادل نظر گردید.

  • کمیته برنامه‌ریزی درسی

    روز شنبه مورخ 1402/4/31 از ساعت 11 الی 13 کمیته برنامه ریزی درسی با حضور اعضا و مدعوین در تالار ادیب دانشکده برگزار گردید. در این جلسه پیرامون بررسی سیاست گذاری جهت بازنگری برنامه پزشکی عمومی بحث و تبادل نظر انجام شد.

  • کارگاه طراحی و آنالیز آزمون‌های چهارگزینه‌ای ویژه مسئولین آزمون گروه علوم پایه

    کارگاه آموزشی طراحی و تحلیل آزمون های چهار گزینه‌ای در تاریخ 1402/4/27 با حضور اعضا هیئت علمی گروه های علوم پایه در تالار هشت گوش برگزار گردید. در این کارگاه خانم دکتر صادقیان به تشریح چگونگی طراحی و تحلیل آزمون های چهار گزینه ای پرداخته و آقای دکتر حشمت خطاهای رایج در طراحی آزمون های چهار گزینه‌ای را بیان نمودند.در پایان آقای دکتر عقدک اعلام کردند که دفتر توسعه آموزش (EDO) این آمادگی را دارد که جهت رفع نیاز های آموزشی گروه های آموزشی علوم پایه و بالینی در شورای آموزشی گروه ها حضور بهم رسانده و محتوای آموزشی مورد نیاز را ارائه دهد.