رفتن به محتوای اصلی
x

 • اولین رویداد جایزه ملی نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه (نکست)

  اولین رویداد جایزه ملی نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه (نکست) یا همکاری مشترک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و به منظور توسعه محصولات با بهره گیری از فناوری های نوظهور جهانی و گسترش فعالیت های تحقیق و توسعه از ساعت 11 لغایت 18 روزهای اول و دوم اسفندماه جاری در محل برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد. جهت دریافت پوستر بر روی اینجا کلیک نمایید.

 • جشنواره علوم تشریح

  برگزاری جشنواره علوم تشریح با عنوان "کاربرد فناوری های یادگیری آموزش علوم تشریح " جهت دریافت پوستر بر روی اینجا کلیک نمایید.

   

 • برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان بایدها و نبایدهای سبک زندگی دانشجویی

  با عنایت به لزوم آشنایی دانشجویان جدیدالورد با شیوه نامه انضباطی و ارتقا سطح آگاهی این عزیزان درخصوص قوانین و مقررات جاری دانشگاه در جهت پیشگیری از وقوع تخلفات دانشجویی و همچنین اجرای دستورالعمل های آموزشی کمیته مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، دبیرخانه این کمیته اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان "بایدها و نبایدهای سبک زندگی دانشجویی" نموده است.

 • سامانه غربالگری و بررسی روان شناختی دانشجویان بین الملل

  با هدف غربالگری و بررسی وضعیت سلامت روان دانشجویان بین المللی و ارائه خدمات مشاوره و روان شناختی به هنگام، سامانه آنلاین غربالگری دانشجویان دانشکده/ دانشگاه های علوم پزشکی به آدرس http://ccsm.behdasht.gov.ir توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی (مرکز مشاوره و سبک زندگی اسلامی ایرانی) وزارت متبوع راه اندازی و فعال شده است.