رفتن به محتوای اصلی
x

 • فراخوان ارائه ترم تابستان مجازی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

  با توجه به مجوز صادره از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر ارائه اختصاصی ترم تابستان 1403 به صورت ترکیبی صرفاً توسط دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اجرا خواهد شد. همچنین دروس رشته های دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی و ... از تاریخ 19 خرداد ماه لغایت 14 خرداد ماه 1403 در این دانشگاه ارائه می گردد. برای دریافت اطلاعات بیش تر بر روی لینک های زیر کلیک نمائید. 

  ضمناً فرم های تکمیل شده فقط به صورت تایپ شده قابل قبول می باشند.

 • اولین رویداد جایزه ملی نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه (نکست)

  اولین رویداد جایزه ملی نوآوری کارآفرینان سرآمد توسعه (نکست) یا همکاری مشترک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و به منظور توسعه محصولات با بهره گیری از فناوری های نوظهور جهانی و گسترش فعالیت های تحقیق و توسعه از ساعت 11 لغایت 18 روزهای اول و دوم اسفندماه جاری در محل برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد. جهت دریافت پوستر بر روی اینجا کلیک نمایید.

 • جشنواره علوم تشریح

  برگزاری جشنواره علوم تشریح با عنوان "کاربرد فناوری های یادگیری آموزش علوم تشریح " جهت دریافت پوستر بر روی اینجا کلیک نمایید.

   

 • برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان بایدها و نبایدهای سبک زندگی دانشجویی

  با عنایت به لزوم آشنایی دانشجویان جدیدالورد با شیوه نامه انضباطی و ارتقا سطح آگاهی این عزیزان درخصوص قوانین و مقررات جاری دانشگاه در جهت پیشگیری از وقوع تخلفات دانشجویی و همچنین اجرای دستورالعمل های آموزشی کمیته مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، دبیرخانه این کمیته اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان "بایدها و نبایدهای سبک زندگی دانشجویی" نموده است.