رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری Grand Round ،Journal Clubو Case Report

  درتاریخ 1401/4/6روز دوشنبه از ساعت 7:30 صبح در محل سالن اجتماعات سلامتکده ابتدا  Case Report بیمار مبتلا به پسوریازیس با ارائه آقای دکتر اسحاقی آغاز گردید و در ادامه خانم دکتر رنجبر Grand Round بیمار مبتلا به IBD را ارائه و به بحث و گفتگو گذاشتند و انتهای جلسه،Journal Club تاریخچه بیماری آتشک را آقای دکتر کثیری عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه اصفهان بیان نمودند.

  /sites/med/files/users/tebesonati/case%20report%20dr%20rangbar.pdf

 • برگزاری کلاس آموزش بررسی و ارتقا کیفیت نان

  در تاریخ 1401/3/25 کلاس آموزشی با عنوان " بررسی وارتقا کیفیت نان در جهت بهبود و غنی سازی نان به عنوان مهمترین و باارزش ترین منبع غذایی"با سخنرانی آقای دکتر خواجه درمحل سالن اجتماعات سازمان فنی و حرفه ای شهرستان هرند با حضورآقای سلطانی ریاست جهاد کشاورزی منطقه و مدیریت سازمان فنی و حرفه ای آقای نویدی و صنف نانوایان برگزار گردید.

 • کارگاه آموزشی بیماریهای گوارشی

  در تاریخ 1401/4/2از ساعت 5 تا 7.5عصر روز پنجشنبه کارگاه آموزشی با سخنرانی جناب آقای دکتر انصاری پور با عنوان "پیشگیری و درمان بیماریهای گوارشی با اصلاح سبک زندگی بدون کاربرد داروهای شیمیایی"در محل کانون سلامت رضوی با حضور کارکنان و خادم یاران مجموعه برگزار گردید.

 • هشمین فراخوان "آشنایی با طب ایرانی"

  دوره هشتم ارائه دو واحد درس" آشنایی با طب ایرانی و مکمل" برای دانشجویان گروههای پزشکی و پیراپزشکی درحال شروع می باشد و آزمون نهایی 7شهریور ماه برگزار خواهد شد.