رفتن به محتوای اصلی
x
 
 • جلسه دفاع

  جلسه دفاع خانم کبری تاراجیان دانشجوی کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی با موضوع " بررسی فراوانی جدایه های باکتریایی هوازی بیوفیلم زخم های مزمن در شهر اصفهان و تاثیر دو پروبیوتیک لاکتوکوکوس لاکتیس و لاکتوباسیلوس دلبروکی بر روی بقای عوامل باکتریایی منتخب جدا شده از زخم در مدل بیوفیلم انسانی" با راهنمایی سرکار خانم دکتر وجیهه کرباسی زاده در روز سه شنبه مورخ 1401/3/31 ساعت 11در تالار فرهیختگان دانشکده پزشکی برگزار می گردد.

 • سمینار

  جلسه سمینار دانشجویان دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی در روز  سه شنبه مورخ 1401/03/10 از ساعت 11 الی 13 در محل تالار فرهیختگان برگزار می گردد(اطلاعیه).

 • تازه های میکروب شناسی

  شیوع آبله میمون  و نگرانی جدید جهانیان

  پس از شروع همه‌ گیری ویروس کرونا، نگرانی عمومی از شیوع یک همه‌گیری دیگر به‌ شدت افزایش یافته است. آبله میمون یک بیماری عفونی ویروسی است که در اثر عفونت با ویروس آبله میمون ایجاد می شود. شمار مبتلایان به آبله میمون رو به افزایش بوده به طوریکه 80 مورد از این بیماری در 12 کشور جهان از جمله نه کشور اروپایی، آمریکا، کانادا و استرالیا تایید شده است. به همین علت سازمان جهانی بهداشت درخواست جلسه اضطراری برای مقابله با شیوع این ویروس کرده است.

 • ژورنال کلاب

  جلسه ژورنال کلاب گروه با موضوع Use of aptamer to detect pathogenic bacteria  و ارائه سرکار خانم آرزو فلاح دانشجوی دکتری تخصصی باکتری شناسی پزشکی درروز چهارشنبه 1401/02/21،  ساعت 11 در محل تالار فرهیختگان برگزار می گردد.