رفتن به محتوای اصلی
x
 • برنامه آموزش عملی یورودینامیک

  با همکاری اساتید شاغل در واحد یوورودینامیک، برنامه آموزش عملی یورودینامیک در بیمارستان خورشید برای دستیاران اورولوژی تدوین شد. در این برنامه دستیاران به صورت حضوری با دستگاه یورودینامیک و نحوه انجام مطالعه یورودینامیک آشنا خواهند شد و همراه با استاد تعیین شده چند تست یورودینامیک را تفسیر خواهند کرد. این برنامه در آ‌ذر و دی ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

  دستیاران محترم لطفا مطابق با برنامه در واحد یورودینامیک حضور یابند. لطفا قبل از حضور با استاد مربوطه هماهنگی به عمل آورید. برنامه در قسمت طرح درس دستیاری در سایت گروه وارد گردید. 

 • انتخاب دستیاران برتر سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱

  اولین دوره انتخاب دستیار برتر در سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ انجام شد. از هر یک از ورودی های مختلف دستیاری یک نفر با توجه به نمره ارتقا/بورد و رفتار حرفه ای انتخاب شدند و لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد. اسامی این دستیاران عبارتند از:

  سال چهار: آقای دکتر داود قاراخانی و آقای دکتر مجید فتحی

  سال سه: آقای دکتر حسین بهرامی

  سال دو: آقای دکتر موحد بهرامی

  سال یک: آقای دکتر مسعود رضایی

 • ابلاغ مسئول جدید امور پژوهشی گروه

  با تشکر از زحمات فراوان آقای دکتر امیر جاوید به عنوان مسئول امور پژوهشی گروه در سنوات گذشته و به دنبال استعفای ایشان از این سمت، از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۱ سرکار خانم دکتر نرجس صابری به عنوان مسئول امور پژوهشی گروه فعالیت خواهند نموند. 

 • برگزاری تومور بورد و ژورنال کلاب مشترک با گروه هماتولوژی و رادیوانکولوژی

  تومور بورد و ژورنال کلاب مشترک با گروه هماتولوژی و رادیوانکولوژی در تاریخ ۲۶ آبان ۱۴۰۱ در محل سالن کنفرانس مطهری بیمارستان الزهرا برگزار شد. در این جلسه که با هماهنگی های به عمل آمده توسط آقای دکتر امیر بهنام فر تشکیل گردید، ابتدا ۳ مقاله جدید در رابطه با نقش جراحی در سرطان کلیه و پروستات متاستاتیک و نقش کموتراپی ادجوان در درمان کنسر کلیه لوکالیزه ارائه شد و سپس سه مورد بالینی مطرح گردید و در رابطه با اقدامات تشخیصی و درمانی لازم بحث و تبادل نظر صورت گرفت.