رفتن به محتوای اصلی
x

 • برگزاری جلسات شورای آموزشی و پژوهشی در شش ماهه اول سال 1401

  بدینوسیله اعلام میدارد که جلسات شورای آموزشی و پژوهشی گروه فیزیک پزشکی در شش ماهه اول سال 1401 در هفته آخر هر ماه روز دوشنبه ساعت 9:30 لغایت 10 صبح میباشد.

 • اخبار پژوهشی گروه

   در روز یکشنبه مورخ 28/9/1400 رأس ساعت 30/8 صبح جلسه دفاع از پایان نامه آقای آرمان اسماعیل‌زاده دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی تحت عنوان "  بررسی تاثیر سونوداینامیک‌تراپی در حضور داروی شیمی‌درمانی داکاربازین متصل شده به نانوذرات طلا برروی رده سلولی ملانومای پوست (B16F10)" به راهنمایی دکتر احمد شانئی  با نمره عالی برگزار و به  تصویب رسید، و از طرف مدیر گروه  این موفقیت را به دانشجو و استاد راهنمای گرامی نامبرده تبریک گفته شد.

 • برگزاری مراسم معارفه و خوشامدگویی به دانشجویان جدید تحصیلات تکمیلی گروه همزمان با بزرگداشت روز جهانی فیزیک پزشکی

  در روز شنبه مورخ 1400/8/29 از ساعت 8 مراسم معارفه و خوش آمدگویی به دانشجویان جدید تحصیلات تکمیلی گروه با حضور اعضائ هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه برگزار گردید. در این مراسم ابتدا آقای دکتر شانئی ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود امکانات موجود در گروه را معرفی کردند. سپس هر یک از اعضا گروه ضمن معرفی خود و لاین تحقیقاتی شان نکاتی را در مورد آیین نامه  و دیگر موارد مهم به دانشجویان گوشزد کردند. در پایان دانشجویان قدیمی گروه نیز مواردی با اساتید مطرح کردند و پاسخ گرفتند.

 • روز جهانی فیزیک پزشکی گرامی باد

  7 نوامبر هر سال از طرف سازمان بین المللی فیزیک پزشکی (IOMP ) به دلیل تولد ماری کوری محقق مواد رادیواکتیو در 7 نوامبر سال 1867 به عنوان روز جهانی فیزیک پزشکی نامگذاری شده است و کشورهای عضوIOMP این روز را جشن می گیرند؛ شعار امسال این سازمان "آموزش فیزیک پزشکی، کلید موفقیت" می باشد.