رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری کارگاه مدیریت برنامه عملیاتی گروه های آموزش بالینی در تالار هشت گوش دانشکده پزشکی

  در روز چهارشنبه مورخ 23 خرداد 1403  از ساعت ۷ لغایت ۸:۳۰ کارگاه مدیریت برنامه عملیاتی با حضور مسئولین برنامه عملیاتی گروه های آموزشی علوم بالینی برگزار گردید. در این کارگاه نحوه تدوین و پایش برنامه عملیاتی توسط آقای دکتر عقدک و کارشناس واحد EDO به حاضرین جلسه ارائه گردید و مشکلات شایع در مراحل تدوین و پایش توسط حاضرین در جلسه مطرح و راهکارهای پیشنهادی به آنها ارائه گردید.

 • اعطای جایزه البرز در بخش نخبگان در شصت و دومین دوره این رویداد به آقای دکتر محسن پورعزیزی دستیار فلوشیپ قرنیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  رویداد ملی اعطای جایزه البرز در بخش نخبگانی به عنوان قدیمی ترین جایزه علمی کشور، با همکاری بنیاد ملی نخبگان، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداست، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید. 

 • صعود تیم کوه نوردی دانشگاه علوم پزشکی به قله کوه بینالود

  تیم کوه نوردی دانشگاه علوم پزشکی موفق به صعود به قله ۳۲۱۱ متری بینالود شد. لازم به ذکر است مسئول فنی این گروه آقای حمید رضا دایی زاده جانباز سرافراز و از همکاران دانشکده پزشکی بودند که این موفقیت را به نامبرده و گروه همراه تبریک گفته و برایشان موفقیت روز افزون مسئلت می نماییم.

 • برگزاری کارگاه برنامه عملیاتی در تالار فرهیختگان دانشکده

  روز یکشنبه مورخ 13 خرداد ماه 1403 از ساعت 12:30 لغایت 14:00 کارگاه مدیریت برنامه عملیاتی با حضور مسئولین برنامه عملیاتی معاونت‌ها و گروه‌های آموزشی علوم پایه برگزار گردید. در این کارگاه نحوه تدوین و پایش برنامه‌ عملیاتی توسط ‌آقای دکتر عقدک و سرمست به حاضرین در جلسه آموزش داده شد.

 • اختتامیه ویژه برنامه مسابقات مناظره دانشجویی گفتاورد

  پس از برگزاری دو مرحله مقدماتی و نیمه نهایی داغ و پرهیجان با موضوعات چالشی و حساس بین تیم های دانشجویی، مسابقه نهایی در روز چهارشنبه 9 خرداد در تالار دکتر حکمی برگزار گردید در این مسابقه اساتید داور و پشتیبان و تعدادی از مسئولین دانشکده و دانشگاه از جمله دکتر موسوی زاده مدیر فرهنگی دانشگاه و دکتر زینلیان معاون اجرایی دانشکده پزشکی حضور داشتند در این مسابقات از همه ی  تیم ها تقدیر به عمل آمد و جایزه تیم اول  و دوم در مرحله نهایی توسط مسئولین و اساتید حاضر اهدا گردید.

 • برگزاری جلسه بررسی وضعیت دانشجویان بین الملل دانشکده پزشکی در برنامه استاد مشاور

  در دوشنبه ساعت 10 صبح مورخ  هفتم خرداد ماه 1403 جلسه ای با حضور معاون اجرایی دانشکده پزشکی، معاون آموزش پزشکی عمومی دانشکده ،مشاور معاون آموزشی در امور اداری مالی و پشتیبانی، مسئول توسعه آموزش بین الملل معاونت آموزشی، سرپرست مرکز مشاوره مبتنی بر سبک زندگی، سرپرست اداره آموزش دانشکده پزشکی و کارشناسان مرتبط در هر حوزه ، در تالار ادیب  تشکیل گردید. در این جلسه پیرامون مسائل و مشکلات موجود دانشجویان بین الملل و لزوم اجرای برنامه استاد مشاور و همچنین نحوه ارائه خدمت از طرف اداره مشاوره سلامت روان توسط مشاوران مسلط به زبان انگلیسی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 • برگزای اردوی تفریحی کارکنان ( آقایان ) در چشمه مرغاب

  در روز پنجشنبه مورخ 10 خرداد 1403 اردوی تفریحی کارکنان ( آقایان) در چشمه مرغاب شهرستان عسکران از توابع تیران و کرون برگزار گردید. لازم به ذکر است این اردوی تفریحی هر سال در ماه های اردیبهشت و خرداد جهت کارکنان به تفکیک برگزار می گردد.

 • تبریک ارتقاء مرتبه جناب آقای دکتر شاهین شیرانی

  بدینوسیله ارتقاء مرتبه جناب آقای دکتر شاهین شیرانی عضو هیات علمی گروه داخلی قلب دانشکده پزشکی از مرتبه دانشیاری به استادی را تبریک عرض می نماییم.

 • برگزاری مرحله نیمه نهایی گفتاورد

  ویژه برنامه مسابقات نیمه نهایی مناظره دانشجویی گفتاورد  باحضور پرشور دانشجویان در تاریخ ۶ و ۷ خرداد ماه برگزار گردید.

 • انتصاب مدیر گروه آسیب شناسی

  بر اساس ابلاغی از سوی جناب آقای دکتر شاهین شیرانی رئیس محترم دانشگاه با توجه به پیشنهاد ریاست محترم دانشکده، سرکارخانم دکتر آذر برادران استاد گروه آسیب شناسی دانشکده پزشکی، به عنوان مدیر گروه آسیب شناسی منصوب گردیدند.