رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری جلسه ژورنال کلاب مشترک با گروه نفرولوژی

  برای اولین بار ژورنال کلاب مشترک با گروه نفرولوژی در تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۷:۳۰ تا ۹ در سالن کنفرانس نور بیمارستان خورشید برگزار می شود. در این جلسه ابتدا آقای دکتر قلی پور از گروه اورولوژی مقاله مرتبط با عوارض سنگ شکنی بر عملکرد کلیه را ارائه می دهند و سپس خانم دکتر شهیدی از گروه نفرولوژی به بیان مطالب مرتبط با این موضوع می پردازند. در نهایت بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوع انجام خواهد شد. 

 • ورود استیجر های جدید

  به استحضار می رساند استجرهای جدید گروه که تقریبا 180 نفر هستند از اول دیماه تا پایان اسفند ماه در دو بیمارستان الزهرا و خورشید در درمانگاهها و بخشها فعال می باشند

 • برگزاری امتحان پره ارتقا یک

  بدین وسیله به اطلاع دستیاران محترم گروه می رساند روز شنبه هجدهم دی ماه، امتحان پره ارتقا یک از مباحث مطرح شده در سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. برای همه عزیزان آرزوی موفقیت داریم. 

 • جلسه دفاع از پایان نامه
  جلسه دفاع از پایان نامه دکتر زهرا زندی با راهنمایی استاد مزدک تحت عنوان «بررسی سطح PSA   قبل وبعد از درمان در بیماران دچار پروستاتیت حاد مراجعه کننده به بیمارستان الزهرا » برای دریافت درجه دکترای تخصصي  رشته ارولوژي  در تاریخ 1400/8/15  با حضور اساتید و داوران در کلاس ۶ بیمارستان الزهرا  تشکیل شد و مورد تصویب قرار گرفت.