امام موسی کاظم علیه السلام: بهترین عبادت بعد از شناختن خداوند،‌ انتظار فرج و گشایش است.

دوشنبه, 28 خرداد 1397

تحصیلات تکمیلی

دانلود e-book های گروه


فقط در سطح پردیس دانشگاه

پایان نامه های دفاع شده


بنر آموزش

نمایه مجلات اعلام شده از سوی معاونت آموزشی دانشگاه

بدینوسیله براساس نامه ارسالی از سوی معاون محترم آموزش دانشگاه نمایه مجلات به ترتیب ذیل اعلام می گردد.

نمایه سطح یک: IsI, Pubmed

نمایه سطح دو: Scopus, Cinhal, Embase

نمایه سطح سه: علمی پژوهشی داخلی

انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود مقطع پی اچ دی

با عرض تبریک و خوش آمد گویی به پذیرفته شدگان جدیدالورود مقطع پی اچ دی : به اطلاع می رساند زمان انتخاب واحد دانشجویان محترم در دانشکده پزشکی (شامل رشته های فیزیولوژی-فیزیک پزشکی-انگل شناسی-علوم تشریح-پزشکی مولکولی و باکتری شناسی) شنبه   18 /11/93  انجام خواهد شد.

زمان انتخاب واحد دانشجویان تحصیلات تکمیلی و میهمان

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان ارشد و Ph.D از 8 بهمن لغایت 14 بهمن ماه می باشد. دانشجویان کارشناسی ارشد که برای ترم 2 انتخاب واحد می نمایند از طریق سامانه سما اقدام نمایند. در صورت بروز مشکل در انتخاب واحد از طریق سیستم سما با شماره 37922211 سرکار خانم مهندس بحرانی تماس حاصل نمایید.انتخاب واحد دانشجویان میهمان از تاریخ 13 الی 14 بهمن ماه و بصورت مراجعه حضوری انجام می شود.

قابل توجه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم ارشد و Ph.D می رساند که دانشجویان ارشد ورودی مهر 90 که یک نیمسال فرصت اضافی اخذ نموده اند باید حداکثر تا پایان اسفند ماه 93 دفاع نمایند در غیر اینصورت طبق آیین نامه آموزشی اخراج خواهند شد. دانشجویان Ph.D ورودی بهمن 88 و قبل از آن  که یک نیمسال از فرصت اضافی استفاده نموده اند در صورت عدم دفاع تا پایان اسفند 93 در اسرع وقت فرم درخواست فرصت اضافی را بر ای نیمسال دوم 94-93 تکمیل و حداکثر تا 10/11/93 به آموزش دانشکده تحویل نمایند. لازم به ذکر است به درخواستهایی که بعد از این تاریخ فرستاده شود پاسخ داده نخواهد شد.

قابل توجه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی

کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی لازم است به منظور دریافت کارت دانشجویی دائم نسبت به تکمیل پرونده تحصیلی خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت اچازه انتخاب واحد در نیمسال دوم 94-93 را نخواهند داشت.در خصوص دانشجویان پردیس خودگردان و شهریه پرداز ارائه تعهد محضری و پرداخت شهریه الزامی است.

تحویل تعهد محضری توسط دانشجویان ارشد پردیس خودگردان و Ph.D تا 30 آبان 93

به اطلاع کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد پردیس خودگردان و Ph.D) می رساند: دانشجویانی که تعهد محضری خود را تاکنون تحویل نداده اند تا آخر آبان ماه سال جاری فرصت دارند که تعهد محضری خود را تحویل آموزش دانشکده نمایند در غیر اینصورت از ادامه تحصیل نامبردگان ممانعت به عمل خواهد آمد. ضمنا در مورد دانشجویان Ph.D در صورت عدم تحویل تعهد محضری در تاریخ فوق مقرری تحصیلی آنان قطع خواهد شد.

قابل توجه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی

بدینوسیله از کلیه دانشجویان محترم مقاطع تحصیلات تکمیلی دعوت بعمل می آید تا در جلسه همایش دانشجویان تحصیلات تکمیلی با حضور هیأت رئیسه محترم دانشکده پزشکی که روز شنبه مورخ 29/6/93 ساعت 13-12 در محل تالار حکمی برگزار می گردد، حضور بهم رسانند.

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی (ارشد و Ph.D)

تاریخ انتخاب واحد دانشجویان تحصیلات تکمیلی از روز شنبه 93/6/15 لغایت جمعه 93/6/21 بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است که دانشجویان عزیزموظفند در تاریخهای یاد شده انتخاب واحد نمایند و اگر دانشجویی به هر دلیل در تاریخهای فوق انتخاب واحد ننماید امکان انتخاب واحد در بعد از این تاریخ وجود ندارد و عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.در این صورت طبق مقررات با دانشجو برخورد خواهد شد.

دانشجویانی که برای اولین بار پایان نامه را اخذ می نمایند از طریق سیستم سما ثبت نام نموده و دانشجویانی که برای بار دوم و چندمین بار پایان نامه را انتخاب می نماید باید از طریق مراجعه به آموزش دانشکده و به صورت دستی انتخاب واحد نمایند.

دانشجو طبق ماده 26 آئین نامه کارشناسی ارشد و ماده 41 آئین نامه Ph.D موظف است بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه واحد پایان نامه را (برای چندمین بار) در نیمسالهای بعد نیز ثبت نام نماید.

 

 

 

 

 

 

ورود به سایت گروه

اتصال به ایمیلmed@

ID-email

PASSWORD